×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ادوات استفهامى و كاربرد آنها در قرآن مجيد [پايان نامه](= =The Interrogatives and Their Usage in the Quran-e-Majid ···)
پدیدآورندگان : محمود قصرى (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : مدارا
تحمل
استقامت-صبر
وضعیت نشر : قم : : مركز اطلاعات و مدارك اسلامي، معاونت پژوهشي، دفتر تبليغات اسلامي ، ، 1391
خلاصه : اين پژوهش به بررسى ادوات استفهامى و كاربرد آن در قرآن مجيد اختصاص دارد و مطالب آن در سه باب تنظيم و تدوين شده است. در باب اول، از تعريف استفهام و بيان اركان و انواع آن و به ذكر نظريات علماى نحو و بلاغت درباره ادوات استفهامى به تفصيل سخن رفته است. در باب دوم، نخست معانى مجازى ادوات استفهامى از ديدگاه دانشمدان بلاغت و تفسير بيان شده، سپس معانى مجازى آيات استفهامى در قرآن به ترتيب سورههاى قرآنى بررسى گرديده است. در باب سوم، ابتدا از كاربرد ادوات استفهامى در قرآن بحث شده و بعد نكاتى درباره معانى مجازى استفهام بيان گرديده است.
یادداشت :
/ محمود قصرى
؛ استاد راهنما: على احمدى بهنام
ملزومات سيستم: ويندوز 7-؛ IE-8
کتابنامه
شناسه : 473570
تاریخ ایجاد رکورد : 1291/7/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.