×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تنظيم خانواده از جنبه ارزشي و اموزشي
پدیدآورندگان : سيدعلي اكبر جعفري موسوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : مسائل مستحدثه پزشكي
وضعیت نشر : همايش پزشكي و موازين شرعي
خلاصه : اسلامي كردن جامعه موضوعي است كه بعد از انقلاب اسلامي تلاشهاي فراواني براي رسيدن به ان انجام شده است با اين اميد كه به تبع آن دانشگاه و ساير نهادهاي جامعه اسلامي شده و كار از حد شعار تجاوز كرده و به عبارتي از پايه و اساس اسلامي شود از جنبه نظري تا حدودي مي شود گفت اين كار انجام شده است ولي در جنبه علمي اين كار توفيق چنداني نداشته است و به نظر مي رسد اين امر امكان پذير نمي شود مگر فرهنگ جامعه از شرك به طرف توحيد تغيير جهت يافته و با گذشت زمان از موازنه وجودي شرك فاصله گرفته و به طرف موازنه عدمي و توحيد روي اورد و روند حركت جامعه به طريقي باشد كه فرهنگ حاكم برجامعه به انسان امكان دهد تا خويشتن خويش را بازيابد. زيرا تا فرد خود را نشناسد خدارا نخواهد شناخت و با امعان نظر به اينكه اعمال شخصي نيز از باورهاي او نشات خواهد گرفت اين راه عملي است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISLAMMED01-ISLAMMED01_016.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1389/6/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.