×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير فاكتور لوئيس بر عملكرد برج خنك كن با جريان مخالف
پدیدآورندگان : مريم كرمي (پديدآور)
قاسم حيدري نژاد (پديدآور)
شهرام دلفاني (پديدآور)
هادي پاسدار شهري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي گرمايش، سرمايش، و تهويه مطبوع
خلاصه : در اين مقاله، تاثير فاكتور لوئيس بر عملكرد برج خنك كن تر مكانيكي بررسي مي گردد. ابتدا، فاكتور لوئيس معرفي مي شود، سپس، معادلات جرم و انرژي حاكم بر يك برج خنك كن تر با جريان مخالف ارائه مي گردد. مختصري نيز درباره انواع روابط لوئيس بكار رفته در تحليلهاي انتقال جرم و حرارت برجهاي خنك كن تر بحث مي گردد. در ادامه، تاثير فاكتور لوئيس بر پارامترهاي مختلفي مثل دماي خشك هواي خروجي از برج، دماي آب خروجي از آن و ... بررسي مي شود. نتايج نشان مي دهند كه مقدار تبخير آب در هر صورت تابعي از مقدار فاكتور لوئيس مي باشد. اگر دماي هواي ورودي به برج نسبتاً بالا باشد، مي توان از تاثير فاكتور لوئيس بر عملكرد برج صرفنظر كرد. از طرفي با استفاده از تعريف درست فاكتور لوئيس در تحليل هسته خنك كننده كه به بررسي عملكردبرج خنك كن مي انجامد، دماي آب خروجي از برخ به درستي پيش بيني مي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-HVAC02-HVAC02_025.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/4/25
تاریخ تغییر رکورد : 1393/4/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.