×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتباط بين فاكتورهاي سيستم اطلاعاتي MIS و كيفيت خدمات
پدیدآورندگان : مرتضي صالحي سر بيژن (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت
خلاصه : مزيت رقابتي يكي از مهم ترين مباحث در تئوري هاي مديريت استراتژيك تلقي مي شود زيرا وجود مزيت رقابتي در يك سازمان به معناي عملكرد بهتر نسبت به رقبا است و در كوتاه مدت سودآوري و در بلندمدت بقا و رشد سازمان را تضمين مي كند. پس مزيت رقابتي ( COMPETITIVE ADVANTAGE ) از ديرباز از مهم ترين موضوع هاي مطرح در دنياي مديريت و تئوري هاي مديريت استراتژيك بوده است زيرا وجود مزيت رقابتي در يك سازمان به معناي عملكرد بهتر نسبت به رقبا است و در كوتاه مدت سودآوري و در بلندمدت بقا و رشد سازمان را تضمين مي كند. از اين رو سازمان هاي خدماتي به طور مداوم براي بهبود كيفيت خدمات شان تلاش مي كنند. جايي كه اين موضوع از اهميت فوق العاده اي براي آن ها برخوردار است. با وجود اهميت درك رابطه بين كيفيت خدمات و سيستم هاي اطلاعاتي، اين موضوع به طور گسترده پيگيري نشده است. اين مطالعه به بررسي نحوه تأثير سيستم هاي اطلاعاتي براي كيفيت خدمات مي پردازد. مدل پژوهش، بر مبناي مدل موفقيت سيستم هاي اطلاعاتي شكلي يافته است. كيفيت سيستم، كيفيت اطلاعات، ويژگي هاي كاربران IT ، عملكرد كاركنان IT و پشتيباني فني به عنوان مهم ترين عناصري كه بر كيفيت خدمات مؤثر هستند معرفي مي شوند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF03-MOCONF03_320.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/16
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/5
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.