×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي كاربرد سرباره فولاد در مخلوط هاي آسفالتي با استخوان بندي سنگ دانه اي (SMA)
پدیدآورندگان : نادر طباطبايي (پديدآور)
پيام بخشي طوسي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش قير و آسفالت ايران
خلاصه : عملكرد روسازي به نوع مخلوط آسفالتي ، دانه بندي مصالح ، جنس و شكل سنگ دانه ها ، درجه و ميزان قير مصرفي بستگي دارد. استفاده از سنگ دانه هايي كه مقاومت و دوام اصطكاكي بالايي دارند، منجر به حفظ مقاومت روسازي در برابر تغيير شكل دائمي و لغزندگي ، پس ازمدتي از عبور بارهاي ترافيكي مي شود. در اين پژوهش از مخلوط هاي آسفالتي با استخوان بندي سنگ دانه اي (SMA)، كه داراي مقاومت خوبي در برابر تغيير شكل دائمي و لغزندگي هستند، و سنگ دانه هاي سرباره فولاد كوره قوس الكتريك كه داراي مقاومت اصطكاكي بالايي هستند، استفاده شد نتايج اين پژوهش ، كه در آزمايشگاه فناوري قير و آسفالت دانشگاه صنعتي شريف انجام شد، با انجام آزمايش هاي مختلف بر اساس استانداردهاي AASHTO , ASTM و BS روي نمونه هاي آسفالتي ساخته شده با اين سنگ دانه ها حاصل شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CAAM02-CAAM02_020.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1384/12/9
تاریخ تغییر رکورد : 1384/12/9
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.