×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اثر روش آماده سازي نمونه بر روي پايداري قير اصلاح شده با پلي اتيلن ضايعاتي
پدیدآورندگان : سعيد صادقپور (پديدآور)
مهدي كامياب (پديدآور)
علي احسان نظربيگي (پديدآور)
عليرضا معيني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي ژئوتكنيك و مهندسي لرزه اي شهري
خلاصه : در اين تحقيق تحليلي بر روي اثر روش هاي مختلف آماده سازي قير اصلاح شده با پلي اتيلن ضايعاتي صورت پذيرفته است. ضايعات پلي اتيلن از كيسه هاي شير ضايعاتي كه به طور تجاري موجود است بدست آمد. اخيرا نشان داده شده است كه اضافه كردن پلي اتيلن ضايعاتي به قير موجب افزايش پايداري حرارتي قير در دماهاي بسيار بالا مي شود. در اين مقاله، قير اصلاح شده با پلي اتيلن ضايعاتي با استفاده از يك هموژنايزر با سرعت برشي بالا با استفاده از پارامترهاي فرآيندي متفاوت تهيه شده است. آزمايش هاي بررسي پايداري ذخيره سازي در دماي بالا و آناليز مورفولوژي نشان داد كه نرخ برشي بالاي rpm4000، در ºC165 و زمان برش min80 از پارامترهاي فرآيندي بهينه براي پايداري ذخيره سازي مي باشد. بعلاوه، از گرماسنجي پويشي تفاضلي (DSC) براي آناليز پايداري حرارتي قير اصلاح شده با پلي اتيلن ضايعاتي استفاده گرديد. نتايج نشان داد كه پايداري حرارتي قير اصلاح شده بهتر از قير معمولي بوده، ولي دركل مستقل از پارامترهاي آماده سازي و تهيه مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICGUEE02-ICGUEE02_188.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/11/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/11/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.