×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مختصر الرسالة الحيدرية في فقه الصلاة اليومية
پدیدآورندگان : -1 شيخ احمد بن زين الدين احسائي(1241) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : فـقــــه
وضعیت نشر : پنجشنبه ششم ماه صفر 1227
مشخصات فیزیکی : 22×16
یادداشت : ,«الرسالة الحيدرية» احسائي در احكام نمازهاي واجب و مستحب، چون مبسوط و مفصل بود بنا بدرخواست گروهي در اين كتاب مختصر شده و فقط مسائل فتوائي را آورده تا بكار عوام آيد و همگان بتوانند از آن بهره برند. اين مختصر در «نشوه» از قراي بصره ظهور روز دوشنبه هشتم جمادي الاول 1220 بپايان رسيده و مشتمل بر چهار باب داراي مقاصد و مطالب و فصول مي باشد بدون عناوين: الباب الاول: في الطهارة. الباب الثاني: في الصلوات اليومية. الباب الثالث: في باقي الصوات الواجبة. الباب الرابع: في باقي المندوبات و اللواحق., خط نستعليق,عناوين و نشانيها شنگرف، روي برگ اول شاهزاده محمد ولي ميرزا بابا بتاريخ رمضان 1236 با مهر مربع «عبده جهانگير» ديده ميشود، جلد تيماج قرمز ضربي.
شناسه : oai:zakhair.net/013466
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.