×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزه هاي فلسفه اسلامي
عنوان: آموزه هاي فلسفي-كلامي
پدیدآورندگان : صاحب امتياز: دانشگاه علوم اسلامي رضوي؛ مدير مسوول: محمدباقر فرزانه (حجة الاسلام دكتر)؛ سردبير: رضا اكبريان (دكتر) (پديدآور)
محمدباقر فرزانه (پديدآور)
دانشگاه علوم اسلامي رضوي (پديدآور)
رضا اكبريان (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نشریه
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : علوم اسلامي
کــــــلام
فلسفه‌ اسلامي‌
وضعیت نشر : مشهد(خراسان رضوي-ايران) : آستان قدس رضوي ، 1381 - 1398
مشخصات فیزیکی : چکيده به انگليسي و عربي
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: پاييز‎۱۳۸۰ (آموزه هاي فلسفه اسلامي:‎۱۳۸۹)ترتيب انتشار: فصلیدوره تاریخی: جمهوری اسلامی
شناسه : 3235239
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/4/4
تاریخ تغییر رکورد : 1399/4/12
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشانی ناشر: مشهد:ص.پ:۴۶۱-‎۹۱۷۳۵دورنگار: ‎۰۵۱-۳۲۲۳۰۷۷۲‎ تلفن: ‎۰۵۱-۳۲۲۳۰۷۷۲‎ يادداشتها: اين نشريه تا شماره‎۵ (پاييز‎۱۳۸۱)با عنوان "دانشگاه علوم اسلامي رضوي، مجله تخصصي" و تا شماره ‎۳۰(زمستان‎۱۳۸۷)با عنوان "الهيات و حقوق"منتشر شده است و از اين پس به چندين عنوان فرعي تقسيم شد.شماره هاي پيشين فلسفه:‎۳(دانشگاه علوم اسلامي رضوي) ۷-‎۸و‎۱۲و‎۱۸و‎۲۴و‎۲۹(الهيات و حقوق)ش۳۳(‎۸) با عنوان آموزه هاي فلسفي-کلامي و از شماره‎۹ با عنوان "آموزه هاي فلسفه اسلامي" شماره مسلسل ۳۱ (‎۲) و (‎۳) (بهار - زمستان ‎۱۳۸۸) با عنوان " آموزه هاي فقهي " منتشر شده است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.