×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: وضعيت متون اموزشي در حوزه اديان
پدیدآورندگان : قرايي، فياض (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش بررسي متون و منابع حوزه هاي فلسفه، كلام، اديان و عرفان
خلاصه : متون و منابع اموزشي موجود در حوزه علوم انساني به ويژه در حوزه اديان در ايران نسبت به معيارهاي جهاني بسيار اشفته و نابسامان هستند و از جنبه هاي مختلفي به نقد و بازنگري جدي نياز دارند توجه به اين جنبه ها مي تواند راه را براي روزآمدي و كارامدي متون ادياني در ا ينده هموار سازد متون و منابع در حوزه اديان را ميتوان با توجه به موارد زير به روز و كارامد ساخت. يكي از ضعفهاي مهم متون موجود در حوزه اديان نداشتن ساختار و چهارچوبي روشمند و مبنايي منطقي براي تقسيم و تبويب و ترتيب مطالب است ساختار و چهارچوب سامان مند ضروري ترين شرط براي هر متني به ويژه متن اموزشي است. بنابراين ارائه مطالب هر كتابي بايد درچهارچوبي روشمند باشد و مطالب آن با ارتباط منطقي و به طور منظم مطرح شوند كه خواننده در پايان حيران و سرگردان نماند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMA01-ASMA01_016.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.