×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: پايداري محيط زيست
پدیدآورندگان : بتول مسلمي مهني (پديدآور)
ساميه كاكويي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش بين المللي پژوهش هاي كاربردي در علوم كشاورزي، منابع طبيعي و محيط زيست
خلاصه : در اين تحقيق به بررسي پايداري محيط زيست پرداخته شده است.چارچوب كلي تحقيق استناد به منابع و مطالعات كتابخانه اي اسنادي است. امروزه موضوع محافظت از محيط زيست و جلوگيري از تخريب آن بعنوان يكي از مهم ترين چالش هاي فراوري جامعه جهاني مطرح شده است.و به همين دليل نيز در سالهاي گذشته نشست ها و كنفرانس هاي متعددي برگزار و به دنبال آن كنوانسيون هاي منطقه اي و بين المللي زيادي نيز براي جلوگيري از تخريب محيط زيست منعقد شده است كه جمهوري اسلامي ايران نيز بسياري ازآنها را ب امضاء رسانده و متعهد شده در راستاي اهذاف مندرج در اين كنوانسيون ها اقدام كند به دنبال اين تحولات ،شاخص هاي زيست محيطي براي نظارت برفرآيندهاي تخريب محيط زيست از سوي سازمان ملل متحد و دانشگاه ها مطرح شده است از مهمترين شاخص ها ،شاخص پايداري محيط زيستESI و شاخص ،عملكرد محيط ريست EPIو آرمان هفتم توسعه هزاره مي باشند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-AGRIHAMAYESH01-AGRIHAMAYESH01_025.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/8/17
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.