×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: رعاياي برزك
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

توصیفگر : کاشان
وضعیت نشر :
خلاصه : نامه‌های جمعی از رعایای قراء برزک کاشان به مجلس شورای ملی در شکایت از اداره مالیه محل مبنی بر تعدی و اجحاف نسبت به اهالی محل. نامه‌های مجلس شورای ملی به وزارت مالیه جهت رسیدگی./ تلگراف رضوی و جمعی از نمایندگان رعایای برزک کاشان به مجلس شورای ملی در شکایت از مالیه محل. نامه مجلس شورای ملی به وزارت مالیه جهت رسیدگی. جوابیه‌های وزیر مالیه [محمدخان مصدق‌السلطنه] و وزارت مالیه به مجلس شورای ملی مبنی بر رسیدگی به شکایت شاکیان./ نامه جمعی از اهالی برزک کاشان به مجلس شورای ملی در شکایت از اقدامات حکومت محل. نامه مجلس شورای ملی به وزارت داخله جهت رسیدگی. جوابیه وزارت داخله به رئیس مجلس شورای ملی [میرزا حسین‌خان پیرنیا (موتمن‌الملک)] مبنی بر پیگیری و رسیدگی به شکایت شاکیان
شناسه : 464040
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/4/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.