×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاملترين راهنماي كتاب رياضيات گسسته (كمك درسي پيام نور)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : حقوق اسلامي ، ، ۱۳۹۲
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : کتاب مشتمل بر قسمت های زیر می باشد: کتاب حاضر شامل دو جلد می باشد که جلد اول شامل 12 درس و جلد دوم شامل 14 درس است که برای یادگیری صریح را در پراید دانشجویان در هر فصل لازم است تا مطلبی را در مورد تلفظ تعدادی از کلمات ذکر نمایم. به عنوان مثال، کلمه پراید فارسی در نظر بگیرید. می دانید که حرف اول این کلمه بدون حرکه می باشد،(باشد که برخی از فارسی زبانان آن را تلفظ می نمایند!). در زبان انگلیسی کلمات متعددی وجود دارند که هنگامی که تلفظ آن ها را به زبان فارسی می نویسیم، برخی از حروف آن ها بدون حرکه می باشند. با توجه به عدم وجود حرکه برای چنین حروفی، از علامت گذاری آن ها در نگارش فارسی معذوریم. کتاب حاضر همراه با: با متن کامل انگلیسی ترجمه جمله به جمله و روان تلفظ فارسی لغات
یادداشت :
/ تدوین راهنما از: پریناز دهقان نژاد
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 785099
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.