×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مجموعه مقالات نهمين همايش زبانشناسي ايران (جلد دوم)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : انتشارات دانشگاه علامه طباطبائي ، ، ۱۳۹۲
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کوتاه:همایش آموزه های رضوی در کتاب عوالم العلوم، جلد بیست و دو در دانشگاه علامه طباطبایی (ره)، با هدف اعتلا، تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی بر پایه مکتب اهل بیت (ع)، به ویژه امام رضا (ع)، با مشارکت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در 25 شهریور 1392 برگزار شد. عوالم العلوم و المعارف و الاحوال من الآیات و الاخبار و الاقوال ، تالیف شیخ عبدالله بن نورالله بحرانی اصفهانی، محدث، نقاد و از عالمان قرن 12 هجری و از شاگردان علامه مجلسی، یکی از آثار فاخر در شناخت معصومان و معارف ایشان است. مجموعه پیش رو، شامل برخی از مقالات برگزیده این همایش است. معرفی و گرامی داشت پدیدآورندگان آثار برتر در زمینه سیره و شخصیت و معارف امام رضا (ع)، اعتلا و تعمیق و گسترش معرفت و گسترش معرفت و بصیرت دینی بر پایه مکتب اهل بیت (ع)، به ویژه امام رضا (ع)، از جمله اهداف برگزاری این همایش بوده است.
یادداشت :
/ عباس اشرفی، محمد شعبان پور
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 785234
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.