×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ايجاد پوشش هاي سراميكي نانو ساختار Al2O3-13% TiO2 به روش پلاسما اسپري و بررسي خواص آنها
پدیدآورندگان : مظاهر رمضاني (پديدآور)
جعفر خليل علافي (پديدآور)
رضا مظفري نيا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : نهمين سمينار ملي مهندسي سطح و عمليات حرارتي
خلاصه : پوششهاي سراميكي نانو ساختار Al2O3-13% TiO2 تهيه شده به روش پلاسما اسپري به دليل داشتن خواص آلي مانند مقاومت سايشي بالا همرا با تافنس قابل قبول داراي كاربردهاي زيادي در صنايع دريايي ميباشند دراين مقاله نمونه هايي از پوشش نانو ساختار Al2O3-13% TiO2 با استفاده از پودر آگاومره شده نانو ساختار به روش پلاسما اسپري تهيه شد 4 نوع پوشش نانو ساختار Al2O3-13% TiO2 با استفاده از پارامترهاي بحراني پلاسما اسپري متفاوت (CPSP)4 برروي سطح فولاد كم كربن پلاسما اسپري گرديد اثر CPSP بر خواص پوشش شامل ميزان تخلخل ميكروسختي چسبندگي و مقاومت به جدا شدن پوشش در آزمايش خمش ارزيابي گرديد مشخصض شد كه پوشش هاي نانو ساختار آلومينا تيتانيا داراي چسبندگي و تافنس بالايي هستند و با كنترل CPSP در آنها ميتوان خواص آنها را بهبود بخشيد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISSE09-ISSE09_112.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/8/3
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.