×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: معماريها و روش هاي ارزيابي معماري نرم افزار
پدیدآورندگان : ايزدي b ، علي (پديدآور)
ساناز حيدري (پديدآور)
اسلام ناظمي (پديدآور)
ايمان قزلباش (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دوازدهمين كنفرانس سالانه انجمن كامپيوتر ايران
خلاصه : در چهار دهه اخ ير ، پيچيدگي نرم افزارها روز بروز بيشتر شده و تقاضا براي نرم افزارهاي قدرتمندتر افزايش يافته اس ت. در اين ميان ، به نظر مي رسد كه روشهاي قديمي جوابگوي نيازهاي در حال رشد كنوني نيستند و نياز به ايجاد و بكارگيري روشهايي است كه بوسيله آنها بتوان بر اين پيچيدگي ها در زمانهايي كوتاهتر غلبه كرد. از طرفي امكان كنار گذاشتن سيستمهاي نرم افزاري موجود كه تا به حال مشغول سرويس دهي به مشتريان بوده اند ، وجود ندارد و مي بايست سيستمهاي جديد را بصورت يكپارچه و در كنار همين سيستمها بوجود آور د. در سالهاي اخير، تحقيقات درباره معماري نرم افزار، به يكي از مباحث مهم در حوزه مهندسي نرم افزار تبديل شده است و تحليل معماري نرمافزار، يكي از موضوعات اصلي در اين حوزه ميباشد. هدف از ارزيابي معماري يك سيستم نرم افزاري تحليل معماري جهت مشخص كردن پتانسيل ريس كها و تصديق كيفيت نيازمنديهاي اشاره شده در طراحي مي باش د. نقش اين بحث اينست كه رهنمودي را در رابطه با بكارگيري مناسب ترين روش براي فرآيند ارزيابي معماري پيش نهاد ده د. تمركز اين تحقيق روي كشف شباهتها و اختلافات بين پانزده روش در دسترس خواهد بو د و اين كار از طريق جدول ارزيابي صورت خواهد گرفت كه اين جدول شامل شانزده پارامتر جهت ارزيابي روشها ميباشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ACCSI12-ACCSI12_136.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/10/23
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.