×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: گزارش مديريتي حضور هيات ج.ا. ايران در فروم جامعه اطلاعاتي 2015
پدیدآورندگان : محمد كاظم صيادي (پديدآور)
هادي شهريار شاه حسيني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : جامعه اطلاعاتي
اسناد راهبردي بين الملل
فناوري اطلاعات و ارتباطات
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1394
خلاصه : این گزارش مدیریتی مربوط به فعالیت های انجام شده برای حضور هیات جمهوری اسلامی ایران در فروم جامعه اطلاعاتی سال 2015 در ژنو سوئیس است. برنامه ریزی و پشتیبانی های لازم برای شرکت در اجلاس مذکور بر اساس مصوبات کمیته ملی جامعه اطلاعاتی به مرکز مطالعات راهبردی و بین الملل فاوا در دانشگاه علم و صنعت ایران واگذار شده است. این فعالیت ها براساس هدایت کارگروه اجلاس جامعه اطلاعاتی سال 2015 ژنو کمیته ملی جامعه اطلاعاتی انجام شده است. هیات ج.ا.ایران که در اجلاس مذکور با حضور مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رئیس هیات، معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشاور عالی وزیر ارتباطات در امور بین الملل، رئیس محترم پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه جمعی از مدیران ارشد حوزه فناوری اطلاعات از دستگاه های مختلف در خرداد 1394 در ژنو سوئیس شرکت نمود. به منظور تکمیل بودن گزارش در ادامه ابتدا سابقه جامعه اطلاعاتی و فعالیت های قبلی ایران در فصل 2 مرور شده و خلاصه اقدامات انجام شده در سال 2015 ژنو در فصل 3 ارائه شده است.
یادداشت :
1 ج. (شماره گذاری گوناگون): مصور.
پروژه quot;مشاوره در جهت مستندسازی نتایج و اقدامات ملی و حضور در اجلاس جامعه اطلاعاتی WSIS quot;.
نام گروه: سیاستگذاری و آینده پژوهی فاوا
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/9284
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/4/8
تاریخ تغییر رکورد : 1398/10/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.