×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [خراسان]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۷۴برگ،‌۲۰پاكت
فهرست مطالب : رونوشت نامه صديقه پيرمرد سهرابي از مشهد عيال ستوام دوم مخابرات حسين عبادي مبني بر ژاندامري بيرجند در شكايت از اخراج شوهرش/ رونوشت نامه اي در شكايت از چگونگي نامه اي ساختمان سازي شركت بولاريس و عدم دريافت اصول قانوني/ رونوشت نامه تلگراف شركت تضامني تجارتي و برق حسن تاتاري و پيران از بجنورد راجع به عدم دريافت مقدار وجه از طلب شال از مركز لشكر خراسان/ جريان انتخابات و مراسم اخذ راي جهت خانه انصاف آنجا/ نامه گروهبان رمضان خسروي نسبت به عباس پيرمرادي راجع به گروه وضعيت استخدامي/
شناسه : 820204
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/4/8
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.