×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: زندگي پيامبر (ميانسالي)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : به نشر ، ، ۱۳۹۴
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : در این کتاب، داستانی برای گروه سنی (ج) درج شده است. کتاب حاضر، نخستین مجلد از مجموعه قصه های پادشاه کوتوله است. پادشاه کوتوله که قدکوتاه، و بی مو و دماغ گنده است، تمام کسانی که دارای مشخصات خودش نیستند را از شهر اخراج می کند. آخرین دستور او مبنی بر این که صاحبان دماغ های کوچک باید از شهر بیرون بروند، دردسرهای بسیاری را به دنبال دارد. چون دختر او عاشق مردی با بینی کوچک شده است. داماد پادشاه برای رهایی از اخراج، دماغ مصنوعی بزرگی را روی صورتش می گذارد. اما سپهسالار قصر به وی شک کرده و می کوشد به پادشاه ثابت کند که بینی داماد کوچک است. سرانجام دختر پادشاه دخالت کرده و با تهدید و ارعاب سپهسالار، قصیه را فیصله می دهد.
یادداشت :
/ مهدی میر کیایی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 784046
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.