×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تحليل جريان سه بعدي حول مبدل لوله، پوسته
پدیدآورندگان : سجاد خادمي (پديدآور)
محمد توكلي (پديدآور)
محمد مرادپور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مهندسي مكانيك و هوافضا
خلاصه : هدف از انجام اين پروژه شبيه سازي يك مبدل حرارتي پوسته و لوله اي جهت تحليل جريان دوبعدي حول آن توسط نرم افزار Ansys CFX مي باشد. در اين نرم افزار ابتدا در بخش Design Modular مي توان هندسه ي مورد نظر را رسم نمود، در صورتي كه نخواهيد هندسه ي خود را توسط اين نرم افزار بسازيد مي توان آن را توسط نرم افزارهاي مدل سازي مشابه مدل كنيد، ما در اين پروژه هندسه مدل خود را درون نرم افزار مهندسي كتيا مدل كرده ايم و سپس مدل ساخته شده را جهت تحليل جريان وارد فضاي كار نرم افزار انسيس نموده ايم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MECHAERO02-MECHAERO02_055.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/6/13
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/12
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.