×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: برون سپاري خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات
پدیدآورندگان : اميررضا رجبي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي چالش هاي مديريت فناوري اطلاعات در سازمان ها و صنايع
خلاصه : برونسپاري Outsourcing به واگذاري انجام فرايندها يا فعاليتهاي داخلي يك كسب و كار به يك تأمين كننده خارجي تحت قرارداد مشخص اطلاق ميشود. هنگامي كه يك سازمان برخي از فعاليتها يا فرايندهاي كسب و كار خود را به عرضهكنندهاي در بيرون ازشركت يا سازمان خود بسپارد اين عمل را برونسپاري مينامند. در برخي موارد در برونسپاري، حق تصميمگيري و تأمين عوامل توليدهم به سازمان ديگر واگذار ميشود. در اين مقاله ضمن پرداختن به ديدگاههاي جديد در زمينه برون سپاري، نحوه برون سپاري فعاليتهاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات فاوا با تكيه بر تجربه حاصل از اجراي يك نمونه عملي ارائه مي گردد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITMC01-CITMC01_058.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/5/14
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.