×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي آزمون جهت ارزيابي امنيتي سامانه هاي كنترل صنعتي
پدیدآورندگان : افشين سوزني (پديدآور)
مرتضي انصاري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : آسيب پذيري ها
سامانه هاي كنترل صنعتي
ارزيابي امنيتي
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1394
خلاصه : پس از بررسی آسیب پذیری ها در دفتر دوم فازهای اول و دوم پروژه در این گزارش به طراحی آزمون های ارزیابی امنیتی سامانه های کنترل صنعتی بر مبنای آسیب پذیری های گزارش شده پرداخته خواهد شد. این سند در بر دارنده طرح آزمون پروژه طراحی آزمایشگاه ارزیابی امنیت سامانه‌های کنترل صنعتی در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌باشد. هدف از تهیه این طرح، مشخص کردن دامنه، رویکرد و روش کلی آزمون سیستم، همچنین برنامه ریزی برای انجام آن می‌باشد. هدف کلی از آزمون، یافتن و اصلاح خطاها و نقائص در منطق و عملکرد کلی سامانه و واحدهای تشکیل دهنده آن می باشد. جهت طراحی هر آزمون مشخصاتی از جمله شرح آزمون، اهمیت آزمون ، نیازمندی های آزمون و ... می بایست تعیین گردد. در این گزارش هر یک از مشخصات آزمون و نحوه طراحی آنها به صورت اجمالی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. طرح کلی جدول آزمون ها بر اساس مشخصات تعریف شده تدوین گردیده است. طراحی آزمون‌های ارزیابی امنیت در سامانه های کنترل صنعتی بر اساس رویکرد ISASecure به سه حوزۀ آزمون‌های ارزیابی امنیت تجهیز، آزمون‌های ارزیابی امنیت نرم افزار و آزمون‌های ارزیابی امنیت ارتباطات شبکه تقسیم بندی شده است. در این گزارش آزمون‌های ارزیابی امنیت در سه حوزۀ تجهیز ، نرم افزار و پروتکل بیان خواهد شد. جهت تسهیل در بکارگیری اطلاعات، این آزمون‌ها بر حسب تجهیز یا نرم افزار تحت آزمون و نوع پروتکل شبکه دسته بندی شده است.lt;br/gt;lt;br/gt;
یادداشت :
ظ 127 , ص.: مصور.
پروژه quot;طراحی آزمایشگاه ارزیابی امنیتی سامانه های کنترل صنعتیquot;.
پژوهشکده امنیت فاوا –گروه ارزیابی امنیت شبکه و سامانه ها
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/9692
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/23
تاریخ تغییر رکورد : 1398/11/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.