×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تذكره شاعران فارسي سرا
پدیدآورندگان : سيد احمد حسيني اشكوري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : تذکره
وضعیت نشر : ایران، قم : نشر مجمع ذخاير اسلامي ، شهريور 1385-چاپ 1
مشخصات فیزیکی : وزيري
یادداشت : ,شاعران پارسي گوي، علاوه بر آنچه در تذکره ها مذکور شده اند در لابلاي اوراق پراکنده و نسخه‌هاي خطي فراواني، آثاراي از آنها نقل شده يا به دست خط شاعران مکتوب است که جمع آوري آنها در يک مجموعه بسيار ضروري است. استاد سيد احمد حسيني اشکوري طي ساليان دراز هنگام فهرست نويسي با مراجعه به نسخه‌هاي خطي، نام شاعراني را که در تذکره ها مذکور نيامده اند همراه با نمونه اي از اشعارشان در اين مجموعه گرد آورده است. ترتيب و فيش مطالب به ترتيب الفبائي تخلص شاعران همراه با نمونه هاي شعري است. علاوه بر ارزش متن، چاپ اثر نيز به صورت نفيس بر روي کاغذ 90 گرمي و بدرقه تمام رنگي انجام شده است.,قیمت 45000ریال (گالينگور)
شناسه : oai:zakhair.net/436
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.