×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مناسك حج
پدیدآورندگان : محمد زمان بن حاج محمد طاهر تبريزي، درگذشته: سده 13 ه، -1 (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : فقه شيعه
وضعیت نشر : 1223 ه
یادداشت : ,رساله ايست كوتاه در مناسك حج و در سه شنبه، 12 ربيع الاول سال 1223ه در مسير زيارت بيت الله الحرام و در بندر حديده يمن به انجام رسيده است. وي از علماي بزرگ و صاحب چند تأليف است، كتاب فلاح المؤمنين وي به شماره قبلي در همين فهرست گزارش شد. اين نسخه مناسك حج در حاشيه فلاح المؤمنين كتابت شده است. نامي از مناسك حج وي در منابع موجود يافت نگرديد., خط شكسته نستعليق زيبا,نسخه ايست نفيس بخط زيباي مؤلّف و به قرينه رساله قبلي در مسير مكه معظمه در بندر حديده يمن به پايان رسيده است، محل كتابت بندر حديده يمن، نوع كاغذ فرنگي.,ترقيمه: «(تمّ) كتابت مناسك در بندر حديده يمن بتاريخ يوم الثلثاء 12 شهر ربيع الآخر من شهور سنة 1223». تعداد سطر: مورّب، مختلف؛ اندازه متن: مورّب. الذريعة: 303/16 و 367/3؛ مؤلفين كتب چاپي فارسي و عربي: 246/3.
شناسه : oai:zakhair.net/022036
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.