×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش مديريت شهري در ارتقاي حقوق شهروندان
پدیدآورندگان : سيده صبري سيدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش بين المللي مديريت
خلاصه : هدف از انجام اين پژوهش بررسي نقش مديريت شهري در ارتقاي حقوق شهروندي است. بدين صورت دو پرسشنامه مجزا طراحي گرديد. بعدازاينكه پايايي و روايي ان موردبررسي و ماييد قرار گرفت بين مردم توزيع گرديد و يافته هاي به دست آمده از پرسشنامه با نرم افزار SPSS موردبررسي قرار گرفت و نتايج آن بيان شده است. در جهت تحليل داده هاي آماري، از روش هاي توصيفي و استنباطي و ضريب همبستگي پيرسون و رگرسيون خطي استفاده شده و همچنين شاخص هايي كه ما در اين پژوهش موردبررسي قرارداديم به صورت جدول آورده شده است. فرضيه هاي ما در اين پژوهش مورد تائيد قرار گرفتند كه با ارائه نتايج حاصله به صورت جدول بيان شده اند. در اين پژوهش سعي شده تا نقش مديريت شهري در ارتقاي حقوق شهروندان موردبحث و بررسي قرار گيرد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICOM01-ICOM01_0991.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/1/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/15
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.