×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش حرفه اي اخلاق و رفتار به حسابرسان و حسابداران
پدیدآورندگان : حميدرضا نكونام (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت با رويكرد علوم پژوهشي نوين
خلاصه : در زمينه حسابرسي، شواهد كافي، صحيح، معتبر و همچنين صداقت و حقيقت وجود دارد؛ اما براي قضاوت كردن كافي نيست. كمترين سودي كه از اخلاق به دست ميآيد، آموزش حسابداران و حسابرسان است. امروزه نشريات بينالمللي فراواني با موضوع هاي خاص اخلاقي منتشر مي شوند. اما در شرايطي كه در حيطه كاري قوانين اخلاقي مشخصي وجود نداشته باشد، همكاران رده بالاي سازمان الگو و سرمشق خوبي براي رعايت مسائل اخلاقي حرفه هستند. اين پژوهش به اهميت آموزش در حرفه اي حسابداري و حسابرسي مي پردازد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-FINMGT04-FINMGT04_066.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1395/11/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.