×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اثر پوشش گياهي بستر سرريز اوجي با جام پرتابي بر طول پرتابه با استفاده مدل فيزيكي
پدیدآورندگان : بابك نوايي (پديدآور)
علي اكبر اختري (پديدآور)
رسول دانشفراز (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : سيزدهمين كنفرانس هيدروليك ايران
خلاصه : در اين تحقيق تاثير پوشش گياهي بسترسرريز اوجي با جام پرتابي بر طول پرتابه بررسي گرديد. آزمايشها بر روي سرريز اوجي استاندار يك باربدون پوشش گياهي و يك بار با قرار دادن پوشش گياهي روي سرريز انجام گرفت. طول پرتابه در اين نوع سرريز با انجام 14 آزمايش با دبي هاي بين 330 تا 864 ليتر بر دقيقه مورد بررسي قرار گرفت. نتايج آزمايشهاي انجام شده نشان داد كه با وجود پوشش گياهي بستر سرريز طول پرتابه از 14 تا 71 درصد نسبت به مدل با بستر صاف كاهش يافت. و همچنين با افزايش دبي در هر دو حالت طول پرتابه افزايش يافت.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IHC13-IHC13_247.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/6/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/11/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Loding



رمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.