×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [فارس]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۹۷برگ، ۵۵پاکت تمبر
فهرست مطالب : کارمندان بازنشسته دارای پایه اداری کشوری استان فارس شکایت از کمی حقوق و درخواست اصلاح قوانین مربوط به پرداخت مقرری کارمندان بازنسسته / سید کریم میرزایی نژاد از شیراز شکایت از تصرفات عدوانی عبدالخالق سوسیائی نسبت به ملک وی ساکنینن قریه منصور آباد کافیروز شکایت از تعدیات اداره آبیاری فارس مبنی بر جلوگیری از آبیاری زمین های زراعی ایشان توسط آب رودخانه که/ کعبعلی صالحی از شیراز درخواست گرفتن مهلت از طلبکارانش به مهلت پرداخت بدهی ایشان / کشاورزان قریه فخرالدین خالصی قاضی شکایت زا سوء استفاده های شخضی در تعدیات فخرالدین خالصی قاضی دادگستری شیراز/ اهالی کوی میرزا در محل باغخانه واقع در جنوب شیراز شکایت از عدم امکانات رفاهی و عمرانی در این منظقه کشاورزان قریه قنات من توابع بلوک سیاخ فارس شکایت از اجحافات و تعدیات مالک موروثی این قریه
شناسه : 745243
تاریخ ایجاد رکورد : 1402/6/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.