×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: راهنماي كتاب ترجمه متون ادبي (رشته مترجمي زبان انگليسي) دانشگاه پيام نور (كمك درسي پيام نور)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : حقوق اسلامي
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : کتابی که در پیش رو دارید راهنمایی بر کتاب اصول کامپیوتر 2، کتاب درسی دانشگاه پیام نور در رشته کامپیوتر است. با ارائه مثال C در این کتاب ضمن بررسی اجنالی و خودآموز مطالب مربوط به زبان های ساده سعی کرده ایم از پیچیدگی آموزش این زبان بکاهیم. به کلیه سئوالات حل نشده کتاب پاسخ داده شده است، درضمن دربرگیرنده مسائل بسیار متنوعی در این زمینه است، برای کاستن از میزان اشتباهات برنامه ها با کامپیوتر تست شده اند. در خاتمه برای آشنایی شما دانشجوی عزیز با نحوه آزمون، نمونه ای چند از سئوالات امتحانی آورده شده است. کتاب حاضر مشتمل بر قسمت های زیر می باشد: تمرین های عملی تمرین های عملی قسمت مهمی از این راهنما است. - جواب این تمرین ها داده شده است لذا در صورت نیاز به آن مراجعه کنید و با دانشجویان هم کلاسی خود آن را - مورد بحث قرار دهید. اگر جایی گیر کردید، آن را از مدرس خود بپرسید. - اگر جوابی را نمی فهمید آن را بپرسید. - جواب های دیگری برای تمرین ها ممکن است داشته باشید آن ها را هم مدنظر قرار دهید. - * شامل خلاصه درس و نکات کلیدی و مهم هر فصل از کتاب * پاسخ پرسش ها و کلیه مسائل کتاب * بانک سوالات تستی و تشریحی * نمونه سوالات امتحانی
یادداشت :
/ تدوین راهنما از: محمود جنوبی و مریم جودت، بر اساس کتاب: داود کریم زادگان مقدم
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 784701
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.