×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كارايي روش آموزش باليني بيري بر بهبودبخشي مشكلات ترسيمي كودكان عقب مانده ذهني آموزش پذير
پدیدآورندگان : كامبيز پوشنه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : كودكان عقب مانده ذهني
آزمون تي استودنت
مشكلات ترسيمي
كارايي
روش آموزش باليني بيري
بهبودبخشي
وضعیت نشر : دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي علامه طباطبائي ، ، ‭۱۳۷۳‬
مشخصات فیزیکی : ‮‭۱۱۷‬ص.‬
خلاصه : هدف این پژوهش بررسی کارایی آموزش بالینی بیری بر بهبودبخشی مشکلات ترسیمی کودکان عقب مانده ذهنی آموزش پذیر می باشد. فرضیات این تحقیق عبارتند از:‭۱ ‬- روش آموزش بالینی بیری بر بهبود مشکلات ترسیمی کودکان عقب مانده ذهنی آموزش پذیر موثر است.‭۲ ‬- میان عملکرد دختران و پسران عقب مانده ذهنی آموزش پذیر در آزمون ترسیمی بیری تفاوت معنی داری وجود ندارد. روش تحقیق در این پژوهش بصورت آزمایشی و نوع آن طرح پیش آزمون - پس آزمون با گروه کنترل است. یافته‌های این تحقیق نشان می‌دهد که:‭۱ ‬- آموزش بالینی با استفاده از روش بیری بر بهبود مشکلات ترسیمی کودکان عقب مانده ذهنی آموزش پذیر موثر است.‭۲ ‬- جنس آزمودنی ها تاثیری بر عملکرد آزمودنی های عقب مانده ذهنی آموزش پذیر در آزمون ترسیمی بیری نداشته است
یادداشت :
/کامبیز پوشنه
؛استاد راهنما: هادی بهرامی
؛استاد مشاور: علی دلاور
کتابنامه:ص.‭۱۱۷ - ۱۱۱ ‬
شناسه : 597129
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.