×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: وقتي جاده ها سپيد مي شوند (مجموعه شعر)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : ستاره ها
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : کتاب حامی نوشته ی علی اکبر عسگری براساس زندگی شهید بابا محمد رستمی نوشته شده است. قوچان شهری است در استان خراسان و رهورد روستایی در اطراف آن . بیش از نیم قرن پیش یعنی در سال 1325خورشیدی محمد در این روستا به دنیا آمد. نوزاد درشت اندامی که وقتی در آغوش مادرش شیر می نوشید، شاید کسی حتی تصورش را هم نمی کرد که او روزی یکی از مردان بزرگ این سرزمین خواهد شد. بزرگمردی که در گذرگاه های حساس کشورش افتخار آفرید و سرافرازی را برای مردمش به ارمغان آورد. در هنگام انقلاب او با استفاده از تجارب گذشته خود و ارتباطی که داشت، نیروهای مردمی را جمع و سازمان دهی کرد. او پلی بود میان بزرگان انقلاب و مردم کوچه و بازار. در همین زمان ها بود که به خاطر شخصیت پرهیبت و روحیه پدرانه ای که داشت، از طرف بعضی از دوستان نزدیکش، به رسم خراسانی ها بابا نامیده شد. بعد ها دیگر این لقب از اسم او جدا نشد. او برای همه کسانی که او را می شناختند، بابامحمد یا بابارستمی بود.
یادداشت :
/ علی اکبر عسگری
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 788964
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.