×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اثر عوامل مختلف بركمانش مقاطع جدار نازك استوانه اي به روش المان محدود
پدیدآورندگان : سهيل مختاري (پديدآور)
خسرو پيله وريان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در مهندسي عمران، معماري و مديريت شهري
خلاصه : پوسته ها بخش مهمي از سازه هاي خاص مانند مخازن نگه داري مايع ، سيلوها ومبدل هاي حرارتي را تشكيل مي دهند . درحين استفاده از استوانه هاي جدار نازك آن ها معمولا در معرض بارهاي خارجي قرار دارند . اجزاي سازه اي كه در معرض فشار قرار مي گيرند ، مستعد به كمانش اويلري مي باشند وتنش كمانش اويلري در مقدار مشخصي از مصالح زماني داراي بيشترين مقدار است كه كل مصالح تا حدممكن در فاصله ي دورتري از محور قرار گرفته باشند. اين موضوع پوسته استوانه اي را به موثرترين شكل به اجزاي فشاري تبديل مي كند . با اين وجود با نازك شدن ديواره ي مخزن شكل هاي موضعي ديگر كمانش به ميان مي آيند كه به نوعي مقاومت استوانه هاي جدار نازك را كنترل مي كنند در اين پژوهش تحليل هاي كمانشي وپس كمانشي را به روش Risks انجام داده ونقطه بحراني ومسير پس كمانشي در حالت هاي مختلف مورد مطالعه قرار مي گيرد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CEUCONF03-CEUCONF03_048.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/16
تاریخ تغییر رکورد : 1396/3/25
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.