×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: وزارت پست و تلگراف
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۲۵۰برگ، ۲۵۰برگ برگزيده
خلاصه : نامه‌اي به امضاي محمود بدر كفيل وزارت ماليه به حسن اسفندياري رئيس مجلس شوراي ملي در خصوص ارسال بودجه تفصيلي سال ۱۳۱۶ وزارت پست و تلگراف و تلفون به كميسيون بودجه به همراه نامه‌اي از وزارت پست و تلگراف به وزارت ماليه مبني بر اصلاح بودجه تفصيلي مذكور، همچنين نامه‌اي از وزارت پست و تلگراف به حسن اسفندياري در خصوص ارسال سي نسخه از بودجه تفصيلي سال ۱۳۱۶ وزارت پست و تلگراف و ۵ نسخه از قانون بودجه ۱۳۱۶ كشور به اين وزارت خانه و نيز نامه‌اي به امضاي علي‌اكبر داور وزير ماليه به اداره قوانين مجلس در خصوص اصلاح بودجه سال ۱۳۱۶ وزارت پست و تلگراف و نامه‌اي به امضاي هادي طاهري نايب رئيس مجلس شوراي ملي به محمود جم نخست وزير در خصوص تصويب بودجه‌هاي تفصيلي سال ۱۳۱۶، به همراه نامه‌اي به امضاي حسين حشمتي معاون اداره بودجه به اداره قوانين در خصوص اصلاح بودجه سال ۱۳۱۷ وزارت بهداري به انضمام ۳ نسخه از متن بودجه مذكور و صورت ريز تعهدات وزارت پست و تلگراف در سال ۱۳۱۶
شناسه : 982370
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/8/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.