×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [رضا امين]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۷۹برگ، ۷پاکت تمبر
فهرست مطالب : نامه رضا امین در شکایت از شهرداری مبنی بر اخذ مالیات اضافی/ نامه علی اصغر دانش وزیری شکایت از شهرداری مبنی بر برقرار دادن منزل مسکونی مشارالیه در طرح/ نامه علی احمدی شکایت از اجحافات شهرداری تهران نسبت به ساکنین / نامه حسین آهنی راجع به مالیات و عوارض سطح زمین/ عده ای از کارمندان شکایت از شهردرای تهران مبنی بر اخذ عوارض از مشارالیها/ نامه عباس ضیاء پور راجع به کم کاری مامورین و وزارت کشور شهرداری تهران در خصوص آسفالت خیابانهای تهران/ جوابیه شهردار تهران در این خصوص / نامه نصراله ایزدی راجع به قانون اخذ مالیات از خانه های مسکونی نامه عبدالعلی گوهرین شکایت از شهرداری تهران مبنی بر اخذ مالیات اضافی از مشارالیه/ جوابیه شهردار تهران به رئیس کمیسیون عرایض مجلس سنا راجع به تقاضای علی اصغر دانش وزیری
شناسه : 799342
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/2/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.