×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي رابطه بين سبك رهبري و رضايت شغلي كاركنان اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر
پدیدآورندگان : مختار رنجبر (پديدآور)
يوسف رازقي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : هفتمين كنفرانس بين المللي روانشناسي و علوم اجتماعي
خلاصه : رضايت شغلي از مهمترين متغيرها در حيطه رفتار سازماني محسوب مي شود و تحقق اهداف سازماني بدون رضايت شغلي امكان پذير نمي باشد. يكي از وظايف مهم مديران در سازمان ها،شناسايي استعدادهاي بالقوه كاركنان و فراهم نمودن زمينه هاي رشد و شكوفايي آنان است.رهبري علم و هنر نفوذدر افراد به منظور دستيابي به اهداف مي باشد. سبك رهبري يا مديريت تعيين كننده جو، فرهنگ و راهبردهاي حاكم بر سازمان است. مديران با استفاده از سبك رهبري مي توانند رضايت شغلي و تعهدسازماني كاركنان و بهره وري سازمان خود را افزايش دهند . اين پژوهش با هدف تعيين رابطه بين سبك رهبري و رضايت شغلي كاركنان اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر صورت گرفت .تحقيق حاضر از نوع همبستگي دو متغيري است كه هدف آن بررسي همبستگي بين متغيررضايت شغلي و سبك رهبري مي باشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-RAFCON07-RAFCON07_071.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/6/13
تاریخ تغییر رکورد : 1396/6/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.