×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: سامانه هاي اطلاعات مكاني و اطلاع رساني گردشگري الكترونيك
پدیدآورندگان : لاله نظري ولني (پديدآور)
مهين صابري (پديدآور)
روشن بابايي همتي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش بين المللي مديريت گردشگري و توسعه پايدار
خلاصه : سامانه اطلاعات مكاني نوع خاصي از سيستم اطلاعاتي است كه داده هاي آن بر اساس موقعيت مكاني و شكل هندسي به همراه اطلاعات توصيفي مرتبط با آنها ذخيره، پردازش، تحليل و ارايه ميگردند. همچنين اطلاع رساني گردشگري پايگاه وب نه تنها بروشورآنلاين را براي گردشگران فراهم ميكند بلكه خدمات و معيارهايي را نيز با خود به همراه دارد. فناوري اطلاعات تأثير زيادي در همهسطوح و بخشهاي گردشگري دارد.گردشگران در كشف اين موضوع كه در جستجوي چه چيزي مي باشند، به ويژه با توجه به موقعيت مكاني و محيط پيرامون آن دچار مشكل هستند. در اكثر موارد دسترسي به يك هتل، رستوران، يا جاذبه گردشگري متقاعد كنندهنيست. در اين مقاله سامانه هاي اطلاعات مكاني براي رفع نياز گردشگران به مكانهاي مورد نظر به عنوان پشتيبان تصميم گيري و تمركز بر روي فعاليتهاي گردشگري الكترونيك ارايه مي شود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-TMSD01-TMSD01_121.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/1/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/29
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.