×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير سرباره كوره آهن گدازي با درجه فعاليت پوزولاني كم و با نرمي متفاوت در تركيب با نانوسيليس بر مقاومت الكتريكي و نفوذ پذيري كلريدي ملات خود تراكم
پدیدآورندگان : معصومه ابوالحسني (پديدآور)
فرشيد عادلي (پديدآور)
پيام حسيني (پديدآور)
هرمز فاميلي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي تحقيقات در عمران، معماري و شهرسازي و محيط زيست پايدار
خلاصه : در اين پژوهش ويژگي هاي دوامي شامل مقاومت الكتريكي و نفوذ پذيري كلريدي ملات هاي سيماني خود تراكم داراي سرباره كوره آهنگدازي با واكنش پذيري پوزولاني ضعيف با ابعاد دانه متفاوت در تركيب با پوزولان بسيار فعال نانوسليس مورد بررسي قرار گرفته شده است .بدين منظور با انجام آزمون هاي دوامي شامل مقاومت الكتريكي در سنين عمل آوري 7،28،91 روز و نفوذ پذيري تسريع شده يون كلر در سنين عمل آوري 28 و 91 روز، به بررسي تاثير اين نوع از سرباره هاي ضعيف به همراه نانو سيليس بر خواص دوامي ملات خود تراكم پرداخته شده است . نتايج بدست آمده از آزمايش هاي انجام شده، بهبود عملكرد ذرات سرباره ضعيف با ابعاد دانه متفاوت در تركيب با نانوسيليس فعال را نشان مي دهند. به طوري كه بكارگيري نانوسليس افت مقاومت الكتريكي را كه در نتيجه جايگزيني سرباره در سن اوليه 7 روزه اتفاق مي افتد جبران نموده و در سنين بعدي 28 و 91 روز به همراه ذرات سرباره به بهبود ويژگي هاي دوامي ملات هاي خود تراكم منجر مي گردند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CAUEM02-CAUEM02_024.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/22
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.