×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ادعيه متفرقه (در دست فهرست)
پدیدآورندگان : -
نوع : نامشخص
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : ادعيــه
وضعیت نشر : ۱۳ - - هجري قمري
مشخصات فیزیکی : تهيه نسخه: نوع تهیه:خريداري شرح تهیه: قرن تهيه: سال تهيه:۱۳۹۰ ماه تهيه:مهر
شناسه : oai:aqlibrary.org/3146864
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/10/28
تاریخ تغییر رکورد : 1399/1/26
ملحقات : وضعيت نسخه / نوع سند / پدیدآور:کاملحاشیه: حاشیه:معين نشدهآغاز:بسمله: الحمدلله رب العالمين الرحمن الرحيمانجام:و السلام يا ارحم الراحميننوع خط: نوع خط متن:نسخ نوع خط حاشيه: نوع خط ترجمه:تعداد اوراق:‎۱۰۹ساير تزئينات:چهار برگ اول تذهيب پست و بقيه اوراق مجدول به تحرير مشکي و لاجوردي و نارنجي و کمند بسرخي و شش برگ آخر تشعير و تذهيب پست است.مشخصات جلد: نوع جلد: گالينگور قهوه‌اينوع قطع:طول کتاب:‎۱۴عرض کتاب:‎۸/۵نوع سال:معين نشدهتوضيحات:اوراق آسيب ديده و لکه‌دار و برخي خطوط مخدوش شده است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.