×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: چكامه غديريه
پدیدآورندگان : -1 سيد ناصر بن احمد حسيني ميبدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : شعر
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 16×5/10
یادداشت : ,قصيده اي است در هشتاد وچهار بيت با تخلص "درويش" در منقبت حضرت اميرالمؤمنين علي عليه السلام وواقعه نصب آن حضرت بر منصب امامت در غدير خم به دستور حضرت الله تعالي وتوسط پيامبر گرامي اسلام صلي الله عليه وآله، نظم شده به درخواست اين حقير(سيد احمد حسيني اشكوري) در روز غدير هجدهم ذي الحجه 1427. در آغاز اين قصيده ضمن مقدمه اي منثور سند روايتي سراينده به حديث غدير نگارش يافته ودر آن بيست ودو شيخ روايت از شيعه اماميه ويك شيخ از اهل سنت كه به وي اجازه داده اند، نام برده شده اند., خط نستعليق,كلمات مهم شنگرف يا سبز، صفحه ها مجدول به زر وشنگرف ومشكي، در چند صفحه نقاشي هائي ديده مي شود از خانم فاطمه سادات(فرزند سراينده)، جلد مخمل نيلي سير.
شناسه : oai:zakhair.net/050140
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.