×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آداب گفتگو و نقد
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : حيات طيبه صالحان ، ، ۱۳۹۵
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : بسیاری از فعالان فرهنگی و سیاسی این سوال را میپرسند که چگونه باید با مردم ارتباط برقرار نمود؟ یا چگونه این ارتباط گیری اثر میکند؟ البته وجود این سوال، نشان دهنده یک مرحله عقب ماندگی فعالان فرهنگی و سیاسی، یا به تعبیری دیگر ایزوله شدن و فاصله گرفتن از مردم است. حضور بین مردم در محیطهای عمومی مثل وسایل نقلیه عمومی، سر زدن به محی طهای مختلف، ازجمله عیادت بیماران در بیمارستا نها، درمانگا هها یا در منازل را م یتوان یکی از را ههای ارتباط با مردم شمرد. و حضور مسئولان در بین مردم را میتوان یکی از عوامل موثر بر فرهنگ عمومی دانست. عیادت از بیماران محروم و مستضعف و اقشار فرودست جامعه، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که عیادت از بیمار، به عنوان یکی از آموزه های اسلام، همواره مورد تاکید ائمه معصومین علیهم السلام بوده و از ارز شهای مقبول همه انسانها است. امام صادق علیه السلام میفرمایند: شایسته است برای مریض، اینکه دوستانش را به بیمار یاش آگاه کند و آنان به عیادتش بیایند. مریض در مورد آنان و آنان هم در مورد عیادت مریض، اجر داده م یشوند.
یادداشت :
/ محمد جواد نوری و دیگران، محمود طراز کوهی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 784674
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.