×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نرم افزار هوشمند نمايش و تحليل اطلاعات جايگاه ها
عنوان: نرم افزار هوشمند نمايش و تحليل اطلاعات جايگاهها
پدیدآورندگان : رشتچيان , داود (پديدآور)
عميدپور , مجيد , 1342 - (پديدآور)
كامران ملابخشي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي CNG
خلاصه : يكي از مشكلاتي كه درحال حاضر صنعتCNG را به چالش كشيده است نبود اطلاعات لازم و كافي در خصوص وضعيت فعاليت جايگاهها ، ميزان سوخت رساني، بازدهي جايگاههاو ... درسطح ملي است. همچنين مرجع مناسبي جهت اطلاع رساني درخصوص جايگاههاي CNG فعال بودن جايگاه ، آدرس ، نام جايگاه ، ظرفيت ، ميزان سوخت رساني و ...) در اختيار شهروندان قرارندارد. نرم افزار هوشمند نمايش و تحليل اطلاعات جايگاهها علاوه بر قابليت دريافت خودكاراطلاعات از جايگاهها و به روز رساني اطلاعات لح ظ ه اي در بستر اينترنت ، با ارائه گزارشات متنوع و امكان داده كاوي اطلاعات كمك شاياني به رفع اين كاستي ها خواهد نمود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CNGCONF02-CNGCONF02_028.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/2/13
تاریخ تغییر رکورد : 1389/2/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.