×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طرح واره متن اموزشي فلسفه غرب
پدیدآورندگان : رامين خانبگي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش بررسي متون و منابع حوزه هاي فلسفه، كلام، اديان و عرفان
خلاصه : اموزگاران و اموزش ديدگان رشته فلسفه در ايران پيوسته با اين امر روياروي بوده اند كه گرچه در درازناي سده هاي پياپي ميراث داران تلاشي سخت از سوي دردمندان تاملات و انديشه هاي فلسفي در اين مرز و بوم بوده اند و اين سنت و روال انديشه ژرف فلسفي در برابر ديگرملل روشني و ژرفاي ويژه اي داشته گويا چشم انداز اين گروه در نگارش جستارهاي فلسفي از خرد و كلان تنها به بند كشيدن و دربندكردن يافته ها و تاملات خويش در چهار چوب سخن و عبارت بوده است. چه بسا به دليل اين اعتقاد كه اموزش فلسفه نمي توانند تنها از سر خواندن انجام پذيرد و اينكه اموزش خود فرايندي است زنده و چند سويه كه در آن اموزش دهنده و اموزش گيرنده در بده بستاني دوسويه و تنگاتنگ قرار ميگيرند و تا توانايي دريافت مفاهيم پيچيده انديشه اي از سوي اموزش گيرنده فراهم نباشد انديشه او به سامان نخواهد شد اراده اي بي پيرايه در پي ريزي متون فلسفي با رويكردي فقط اموزشي شكل نگرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMA01-ASMA01_011.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.