×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اموزش فلسفه در المان
پدیدآورندگان : فرزين بانكي (پديدآور)
احمدعلي حيدري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش بررسي متون و منابع حوزه هاي فلسفه، كلام، اديان و عرفان
خلاصه : غرض از تحرير اين مقاله براي نخستين همايش سراسري استادان، محققان، مولفان و مترجمان حوزه هاي فلسفه، كلام اديان، و عرفان اسماء ، اگاهي از وضعيت اموزش فلسفه در سرزميني است كه انديشمندان برجسته را در حوزه هاي مختلف علوم انساني و فلسفه به جهان معرفي كرده است از اين رو مولفان معتقدند كه اگاهي از شيوه هاي اموزشي آنها مي تواند براي سرزمين ما و دست اندركاران مسائل اموزشي فلسفه ايران مفيد و الهام بخش باشد. ياداوري اين نكته نيز لازم است كه نويسندگان مقاله خود درالمان تحصيل كرده اند و شيوه ها و مسائل اموزشي مربوط به اموزش فلسفه را از نزديك مشاهده كرده و با ان درگير بوده اند و بنابراين تجربه هاي ملموسي را در اين خصوص به خواننده ارائه مي كنند از ديگر انگيزه هاي قابل ملاحظه در پرداختن به اين موضوع توجه به اين مسئله است كه دراين كشور ميان مطالعات علوم انساني كه در بسياري موارد ماهيتي انتزاعي و مجرد دارد و ديگر حوزه هاي اجتماعي اميختگي ژرفي به نحو موثر و واضح مشاهده مي شود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMA01-ASMA01_007.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.