×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اثبات نبوت و امامت
عنوان: [اثبات نبوت و امامت]
----
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : اعتقادات
وضعیت نشر : 25 محرم 1025
مشخصات فیزیکی : 5/11×28
یادداشت : ,مباحث بسيار مفصلي است در رد گفتار عامه كه اتهاماتي را بر شيعه در باب نبوت و امامت وارد كرده اند،در چندين باب هر يك مشتمل بر فصولي كه مباحث را در ضمن مسائلي پاسخ گفته و از كتب عامه بسيار استناد مي كند., خط نستعليق,عناوين به شنگرف،در برگ پاياني وصفحه 291 كتاب وقفنامه آن از " محمد سميع بيك خان بن ملك حسين بن محمد بن محمد تقي اردكاني " به سال 1146 با مهر بيضوي " محمد سميع بيك خان " و مهر بيضوي بزرگ " محمد سميع بيك خان فدوي پادشاه غازي محمد شاه " ديده مي شود. جلد مقوائي،عطف و گوشه ها تيماج قهو‌ه‌اي.
شناسه : oai:zakhair.net/048582
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.