×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي الزامات جويشگر بومي
پدیدآورندگان : محمد رضا واحدي (پديدآور)
ايمان ركوعي (پديدآور)
فرزاد قاسمي (پديدآور)
رضا يوسفي (پديدآور)
محمد جواد مصدق (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : جويشگر بومي
الزامات
توسعه فناوري
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1356
خلاصه : توسعه جویشگر بومی، به‌مثابه یک فناوری پیشرفته نیازمند تامین برخی منابع و برآورده‌سازی برخی الزامات و پیش‌نیازهاست. به‌عبارت دیگر، توسعه جویشگر بومی در اینجا، یک فرآیند انتقال و بومی‌سازی فناوری پیشرفته درنظر گرفته شده که پیاده‌سازی و اجرای آن بدون تامین برخی پیش‌نیازها و الزامات و منابع ممکن نخواهد بود. این الزامات و منابع به‌صورت کلی شامل نیروی انسانی و مهارت‌ها، منابع مالی، سخت افزارها و تجهیزات و نرم افزارها و قوانین و مقررات می‌باشند. در سند نقشه راه و در ذیل لایه منابع به تفصیل به الزامات و منابع موردنیاز برای توسعه جویشگر بومی پرداخته شده است. در این گزارش تلاش شده تا با بهره‌گیری از ادبیات موضوعات توسعه فناوری و توسعه صنعت پیشرفته، فهرستی از الزامات و پیش‌نیازهای توسعه پدیده جویشگر بومی شناسایی و تشریح شده است.
یادداشت :
29 ص.: مصور.
پروژهquot; آینده نگاری و تهیه ره نگاشت فناوری جویشگر بومیquot;.
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/10872
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/9/12
تاریخ تغییر رکورد : 1398/7/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.