×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير فشار بر ميزان جذب اكسيژن در تماس دهنده هاي غشايي الياف تو خالي نانوساختار پلي اتر سولفون (PES)
پدیدآورندگان : مهسا فتحي (پديدآور)
غلامرضا باكري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين همايش ملي شيمي، پتروشيمي و نانو ايران
خلاصه : تماس دهنده هاي غشايي در بسياري از زمينه ها از جمله جذب ،جداسازي ، تقطير غشايي ، صنايع غذايي و ... مورد استفاده قرار مي گيرد. دراين تماس دهنده ها با توجه به افزايش سطح تماس ميان جاذب و گاز، نرخ انتقال جرم به طور قابل توجهي افزايش مي يابد. در اين مقاله، ازتماس دهنده هاي غشايي پلي اتر سولفون براي جذب اكسيژن در آب مقطر استفاده شده است و تاثير فشار بر ميزان جذب اكسيژن ، هم درسمت لومن و هم در سمت پوسته مورد بررسي قرار گرفت. در اين آزمايش از آب مقطر به عنوان جاذب و از اكسيژن خالص براي گاز استفادهشده است . با توجه به نتايج به دست آمده با افزايش فشار ميزان جذب در سمت پوسته و سمت لومن افزايش مي يابد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-TCPCO04-TCPCO04_098.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/2/8
تاریخ تغییر رکورد : 1396/5/8
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.