×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ضرورت آينده نگري در روشهاي تدريس معلّمان همگام با تحولات جهاني
پدیدآورندگان : رابعه اكرمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : آموزش و پرورش
وضعیت نشر : اولين همايش ملي آموزش در ايران 1404
خلاصه : با توجه به حجم وسيع اطلاعات و گسترش روز افزون علم و فناوري در دنياي امروزي براي هماهنگي با تحولات جهاني لازم است در نظام آموزشي كشور نيز تحولاتي اساسي روي دهد و برنامه هاي آموزشي متناسب با نياز جامعه ي فردا تدوين شوند. با در نظرگرفتن اين نكته كه معلّمان از مهم ترين اركان فرايند آموزش مي باشند ضروري است براي همگام شدن با تحولات جهاني از روش هايي در تدريس خود استفاده كنند كه راه و روش دانستن ، انديشه ورزي و تفكر خلّاق را به دانش آموزان بياموزند تا آنان از اين طريق در برابر هجوم اطلاعات و فناوري هاي نوين جهان كنوني در تنگنا قرار نگيرند. لذا در اين مقاله سعي شده به بررسي نقش و ضرورت آينده نگري در روشهاي تدريسو لزوم تغييرات بنيادي درشيوه ي گزينش و تربيت معلّمان در نظام آموزشي پرداخته شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-INCE01-INCE01_096.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/11/21
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.