×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بهبود عملكرد شبكه حسگرهاي بيسيم با استفاده از ارتباطات چندگانه
پدیدآورندگان : محمدامير قاسمي شبانكاره (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي مهندسي برق و توسعه پايدار با محوريت دستاوردهاي نوين در مهندسي برق
خلاصه : توانايي نسل جديد راديوهاي به كار رفته در گره هاي حسگر فعال در كانال هاي متفاوت چند كاناله فرصتي براي تكنسين در تعديل اثرات اختلالايجاد كرده و متعاقبا بهبود عملكرد شاخص شبكه را فراهم مي سازد. در اين مقاله ما به بررسي الگوريتم ها ي ارتباطات چندكاناله مربوط به فرايندمسير يابي(طرح ارتباط مسير شبكه چندكاناله MMRC) به كار رفته براي شبكه هاي حسگر بي سيم WSN مي پردازيم تا ظرفيت و عملكردشبكه را با مختصات زير بهبود بخشيم. بدون مسيريابي اختلالات و پارازيت چند مسيره، اثر بخش و انرژي و تعادل باز ما از روش شبيه سازي برايارزيابي و مقايسه عملكرد الگوريتم جديد به طرح هاي كانال واحد مشابه در دوره هاي مصرف انرژي، تعادل بار ترافيك و بازه شبكه پرداختيم.نتايج شبيه سازي نشان داد كه طرح چندكاناله پيشنهادي مي تواند عملكرد را در مقايسه با طرح پيشنهادي ديگر به طور شاخص افزايش دهد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EOESD01-EOESD01_288.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/11
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.