×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طرح راهبردي (استراتژيك) نظام توسعه بيمه عمردر كشور
پدیدآورندگان : مريم گرجي (پديدآور)
اسماعيل گرجي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي كاربرد پژوهش هاي نوين در علوم انساني
خلاصه : طرح راهبردي نظام توسعه بيمه عمر كشور در يك نگاه استراتژيك و روش مند به دنبال تدوين مدل توسعه بيمه عمر در كشور مي باشد. به همين منظور در اين پژوهش شرح خدمات طرح طي شش مرحله طي سال 1396 در كشور ايران تدوين گرديده كه بر همين اساس، چشم انداز توسعه بيمه عمر كشور، رويكرد اصلي و پشتيباني طرح توسعه بيمه عمر مشخص شده است. پژوهش مورد نظر از نوع توصيفي- تحليلي مي باشد. نتايج طرح نشان مي دهد در صورت استفاده از مدل توسعه بيمه عمر اقشار متوسط و كم درآمد جامعه مي توانند در آينده از مزاياي اين بيمه بهره مند گردند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-AMRH01-AMRH01_143.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/9/8
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/8
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.