×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شرح بوستان
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : تركي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : ادب
وضعیت نشر : نيمه ذي الحجه 1111
مشخصات فیزیکی : 28×18
یادداشت : ,شرح تركي است بر «بوستان» سعدي؛ اين شرح متضمن توضيح لغات و بيان بعضي مطالب عرفاني است كه شارح به دستور شيخ حرم مدينه شيخ عمر افندي نوشته و در دوم شوال سال 1006 به پايان رسيده است. بيت بيت از بوستان را مي آورد و آنها را جداگانه شرح مي كند., خط نستعليق,علامتها شنگرف، صفحه ها مجدول به شنگرف، روي برگ اول تملك العباس بن احمد بن حمزة المدرس بمدينة پلونه، و تملك نوه اش احمد بن محمد بن موسي الكاتب بمدينة پلونه و مهر دائري وي «احمد صدقي» ديده مي شود، صفحه اول داراي سر لوح رنگين مي باشد، جلد دو رو پارچه سبز.
شناسه : oai:zakhair.net/0543
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.