×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: موفقيت نظام پيشنهادها در سازمانها و شركتها
پدیدآورندگان : پورآقاسي , حسين , 1334- (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس ملي نظام پيشنهادها
خلاصه : استقرار نظام پيشنهادها در سازمانها در گرو فراهم آمدن شرايط فراواني است كه پرداختن به همه آنها در يك مقاله مقدور نمي‌باشد ليكن مي‌توان تاحدودي به يكي از مهمترين عوامل اجراي وفقيت‌آميز نظام پيشنهادها يعني باور و حمايت مديريت ارشد سازمانها از اين نظام پرداخت. اغلب مديراني كه اجراي اين سيستم مديريتي را آغاز نموده‌اند به لوازم آن ملتزم نيستند و يا اساساً شناخت كافي از ساز و كارها، پيش‌نيازها و شيوه‌هاي صحيح اجراي اين نظام ندارند، گويي انتقال ساده يك فرد از بخشي از سازمان به بخشي ديگر و يا ادغام دو قسمت اتفاق افتاده است.مديران بايد بپذيرند كه استقرار نظام پيشنهادها سرآغاز و به عبارتي، اساس و زيربناي مديريت مشاركتي است و يك تغيير است آنهم تغييري مهم و تعيين‌كننده.انتقال از سبك و شيوه مديريت سنتي به مشاركتي به باور و اعتقاد عميق و همچنين تلاش و صرف وقت مديران بستگي تام دارد كه آنهم بدون آگاهي و شناخت از فلسفه، آثار و پيامدهاي آن ممكن نيست.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICPAS04-ICPAS04_010.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/2/18
تاریخ تغییر رکورد : 1389/2/18
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.